Archiwa kategorii: Mix Miesiąca

Listopadowy Mix

Prawda jest taka, że dzięki podróży na ciepłą, słoneczną Teneryfę, listopad w tym roku był dla mnie wyjątkowo przyjemny i zdecydowanie mniej uciążliwy. Wiem jednak, że i bez tego można  uprzyjemniać sobie ten niełatwy czas na wiele sprawdzonych sposobów. Kilka z nich pojawiło się również w listopadowym Microclimacie.

Oto ich przypomnienie.

Czytaj dalej

Wrześniowy Mix

Pisząc w ubiegłym miesiącu podsumowanie sierpnia, miałam ochotę optymistycznie zrymować że – wrzesień, to jeszcze nie jesień – bo przecież większość września to nadal kalendarzowe lato. Kiedy jednak spojrzałam za okno, zrezygnowałam z tego optymistycznego stwierdzenia, bo tym razem wszyscy odczuliśmy, że wrzesień to jednak już jesień.

A oto, jak wyglądał wrześniowy Microclimat.

Czytaj dalej

Lipcowy Mix

Miniony miesiąc był w Microclimacie zupełnie nietypowy, a to dlatego, że Microclimat po raz pierwszy od swego istnienia miał wreszcie prawdziwy urlop. Prawdziwy, czyli taki podczas którego na blogu nie działo się nic.

Działo się za to wiele na Instagramie, dlatego dzisiejsze podsumowanie minionego miesiąca będzie połączeniem tego co można było tam zobaczyć w pierwszej połowie miesiąca z tym, co pojawiło się na blogu po powrocie.

Tak czy inaczej było gorąco.

Czytaj dalej

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...