Archiwa kategorii: Mix Miesiąca

Styczniowy Mix

Pierwszy miesiąc nowego roku za nami. W Micrclimacie był to miesiąc podsumowań minionego roku. Dzięki takim corocznym podsumowaniom, widać co się tu właściwie dzieje i dlaczego. Wiem, że są przydatne zarówno dla osób, które od niedawna zaglądają do Microclimatu, jak i dla tych którzy są jego częścią od zawsze. Aby było prościej dotrzeć do interesujących nas tematów z ostatniego roku, na koniec naszych podsumowań zbiorę je wszystkie w jednym poście.

To prawdziwy Mix… jednocześnie Mix miesiąca i roku. Czytaj dalej

Listopadowy Mix

Prawda jest taka, że dzięki podróży na ciepłą, słoneczną Teneryfę, listopad w tym roku był dla mnie wyjątkowo przyjemny i zdecydowanie mniej uciążliwy. Wiem jednak, że i bez tego można  uprzyjemniać sobie ten niełatwy czas na wiele sprawdzonych sposobów. Kilka z nich pojawiło się również w listopadowym Microclimacie.

Oto ich przypomnienie.

Czytaj dalej

Wrześniowy Mix

Pisząc w ubiegłym miesiącu podsumowanie sierpnia, miałam ochotę optymistycznie zrymować że – wrzesień, to jeszcze nie jesień – bo przecież większość września to nadal kalendarzowe lato. Kiedy jednak spojrzałam za okno, zrezygnowałam z tego optymistycznego stwierdzenia, bo tym razem wszyscy odczuliśmy, że wrzesień to jednak już jesień.

A oto, jak wyglądał wrześniowy Microclimat.

Czytaj dalej

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...