Archiwa kategorii: Mix Miesiąca

Wrześniowy Mix

Pisząc w ubiegłym miesiącu podsumowanie sierpnia, miałam ochotę optymistycznie zrymować że – wrzesień, to jeszcze nie jesień – bo przecież większość września to nadal kalendarzowe lato. Kiedy jednak spojrzałam za okno, zrezygnowałam z tego optymistycznego stwierdzenia, bo tym razem wszyscy odczuliśmy, że wrzesień to jednak już jesień.

A oto, jak wyglądał wrześniowy Microclimat.

Czytaj dalej

Lipcowy Mix

Miniony miesiąc był w Microclimacie zupełnie nietypowy, a to dlatego, że Microclimat po raz pierwszy od swego istnienia miał wreszcie prawdziwy urlop. Prawdziwy, czyli taki podczas którego na blogu nie działo się nic.

Działo się za to wiele na Instagramie, dlatego dzisiejsze podsumowanie minionego miesiąca będzie połączeniem tego co można było tam zobaczyć w pierwszej połowie miesiąca z tym, co pojawiło się na blogu po powrocie.

Tak czy inaczej było gorąco.

Czytaj dalej

Majowy Mix

Choć to jeden z najpiękniejszych miesięcy w roku, tegoroczny maj nie rozpieszczał nas swoimi urokami w ciepłe, słoneczne dni. My jednak się nie poddajemy i nie narzekamy dłużej niż chwilę. Zdecydowanie lepiej skupić energię na organizowaniu wokół dobrego Microclimatu, niezależnie od przeciwności.

Czytaj dalej

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...