Archiwa kategorii: Uroda i Zdrowie

Słów kilka o ochronie przeciwsłonecznej 2017

Sezon wakacyjny w pełni. Niektórzy są już po urlopie, inni dopiero się na niego wybierają. Ja moją daleką, słoneczną podróż mam już za sobą, dlatego mogę się już podzielić tegorocznymi, słonecznymi spostrzeżeniami.

Moja ochrona przeciwsłoneczna od lat w zasadzie wygląda podobnie –  w tym roku jednak wypróbowałam pewne zmiany, o których również w dzisiejszym poście.

Jest też pewna zasada, od której nie robię żadnych odstępstw.

Czytaj dalej

Uroda i Zdrowie 2016

Pierwotnie to były dwie osobne kategorie: jedna dotycząca zdrowia i żywienia, druga pielęgnacji i urody. Życie jednak nieustannie udowadnia, że te dwa tematy są ze sobą nierozerwalnie połączone. Nie ma mowy o dobrym wyglądzie bez dbania o zdrowie. bez świadomych wyborów żywieniowych i odpowiedniej pielęgnacji. Rozdzielanie tych tematów (zarówno w życiu, jak i na blogu) pozbawione jest logiki i sensu –  im wcześniej sobie to uświadomimy tym zdrowiej i piękniej 🙂

Czytaj dalej

Za co warto polubić… ocet jabłkowy

Jest takie powiedzenie – „jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego” – i w wielu przypadkach to najprawdziwsza prawda. Są jednak produkty które nijak się mają do tego powiedzenia. Ich zastosowanie wykracza daleko poza pierwotne przeznaczenie i doskonale sprawdzają się w wielu różnych rolach. Jednym z takich produktów jest bohater dzisiejszego wpisu – ocet jabłkowy.

Czytaj dalej

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...