Archiwa kategorii: Wydarzenia

Gwiezdne Wojny – Przebudzenie Mocy

12359870_948574228564626_38021816894706134_n

Osobiście nigdy nie byłam fanem Gwiezdnych Wojen, mam jednak w domu najprawdziwszego fana nie tylko filmów ale i całej literatury jaka w tej tematyce powstała. Chcąc nie chcąc, temat Gwiezdnych Wojen przewija się w moim życiu od lat. Cykliczne seanse starych części, zjazdy fanklubów, starwarsowe gadżety, wizyta na ulicy Obi-Wana Kenobiego, to tylko nieliczne atrakcje jakich jestem przypadkowym uczestnikiem 🙂

Czy więc warto obejrzeć „Przebudzenie Mocy”, jeżeli nie jest się prawdziwym fanem Gwiezdnych Wojen ?

Czytaj dalej

Rose Quartz i Serenity – kolory roku 2016

6ed666b4b78740fa4e0aaf5c242dc6ac

Zgodnie z wieloletnią tradycją, Pantone Colour Institute, ( amerykańska firma, która stworzyła najpopularniejszy system identyfikacji kolorów na świecie ), ogłosiła kolor roku 2016. Tym razem po raz pierwszy są to dwa kolory: Rose Quartz i Serenity. Delikatne, pastelowe, przywołujące na myśl spokój, relaks i wakacyjne wspomnienia letniego nieba.

Czytaj dalej

Srebrne Gody w stylu Bollywood

 

DSC05843

Prowadząc Biuro Podróży, każdego dnia poznajemy nowych, niezwykłych ludzi. Często zdarza się że, współpraca biznesowa, wykracza poza granice służbowe i rodzą się zupełnie nowe relacje. Jest nam niezwykle miło, kiedy nasi klienci obdarzając nas swoją sympatią, pragną abyśmy uczestniczyli w ich rodzinnych, zupełnie nie służbowych uroczystościach, takich jak urodziny czy wesela.

Tym razem były to Srebrne Gody, w kolorowym świecie Indii.

Czytaj dalej

Audycja radiowa „Jak daleko pada jabłko od jabłoni”

 

Tym razem coś zupełnie wyjątkowego. Coś, co nie ma swojej kategorii w Microclimacie, choć to niezwykły i bardzo szczególny microclimat.

Czytaj dalej

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...