Look

Bieliźniane elementy garderoby od pewnego czasu przestały być już kojarzone wyłącznie sypialniano-buduarowo. Stały się uzupełnieniem looków imprezowych, weekendowych i codziennych. Jeden z nich jest bohaterem dzisiejszego wpisu.

Przy odpowiedniej dozie wyczucia, koszulkę w bieliźnianym stylu, można założyć do klasycznego garnituru, nawet w nieformalnym looku biznesowym. Odradzam jednak takie eksperymenty, jeżeli nie mamy dostatecznej wprawy, Bez odpowiedniego wyważenia proporcji, nie będziemy wyglądać rzeczowo i profesjonalnie.

Z powodzeniem natomiast takie koszulki sprawdzają się wszędzie tam, gdzie ma być relax, luz i swoboda… chociaż i tutaj potrzebne jest wyczucie. Najlepiej wyglądają z prostymi,  zwykłymi rzeczami. Dodają im lekkości i niewymuszonej pikanterii. Lubią się z grubymi splotami oversizowych kardiganów i wszystkim co kontrastuje z ich delikatnością.

U mnie dzisiaj wersja weekendowa i wrześniowy spacer po zakątkach Doliny Charlotty.

 

W podobnym stylu

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

4 myśli nt. „Look

 1. Emilka

  Ten sweterek jest cudowny, sama chciałabym, wygląda cudnie i ciepło. Buty przykuwają uwagę, bardzo zbliżony model do Twoich widziałemtutaj. Jednak wydaje mi się, że nawet jeżeli założyłabyś sportowe obuwie to również pasowałoby idealnie do takiej stylizacji.

  Odpowiedz
 2. style-of-secret

  jak miło jest nacieszyć oko jeszcze takimi letnimi fotami, podczas gdy za oknem codziennie szklana pogoda 🙁 jesień już zdominowała naszą pogodę- bardzo szybko, a szkoda 🙁

  świetna bluzka i botki ajćććć <3

  Odpowiedz
  1. microclimat Autor wpisu

   Dzięki. Te zdjęcia były robione w pierwszy weekend września i ja mam nadzieję, że jeszcze kilka takich chwil przed prawdziwą jesienią będziemy mogli złapać 🙂

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *