Grudniowy Mix

Grudzień to jednak piękny miesiąc. Mimo chłodu i braku słońca, jest w nim tyle ciepła, magicznego światła i wyjątkowej atmosfery, że z radością celebruję każdy jego dzień. Z tym większą przyjemnością więc przypominam jak wyglądał tutaj… w moim Microclimacie.

Aby jak najdłużej celebrować ten piękny czas, już na początku grudnia pojawiają się w moim domu pierwsze świąteczne dekoracje. Wcześniej zbieram dekoracyjne inspiracje i planuję w jakim stylu będą utrzymane. W tym roku były to elementy stylu glamour ocieplone naturalnym drewnem, jutą i plecionką.

Tutaj

Potem pojawia się choinka i odżywają dziecięce wspomnienia.

Kupowanie prezentów, planowanie świątecznego menu i pieczenie ciasteczek to z pewnością czynności dosyć czasochłonne, ale radość i nastrój jaki ze sobą niosą jest nie do przecenienia, a czas przy nich spędzony – wart każdej cennej minuty. Ich wyjątkowość tworzy właśnie ten słynny magiczny klimat świątecznych przygotowań.

Aby zaoszczędzić cenne minuty, zaproponowałam tym razem pomysł na nieskomplikowany i szybki świąteczny obiad.

Tutaj

A jakie były grudniowe looki ?

Jak przystało na grudzień przede wszystkim – ciepłe. Królowały swetry, puchowe kurtki, futerka i odpowiednie do nich obuwie.

Tutaj

Tutaj

Tutaj

i Tutaj

Tak właśnie kończąc grudzień, doszliśmy do końca roku.

Jaki będzie ?

Tego nie wiem, ale mam plan, żeby go dobrze wykorzystać. Cieszyć się każdą porą roku i jeszcze bardziej doceniać to co wokół.

Do siego Roku.

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *