Grudniowy Mix

Grudzień to jednak piękny miesiąc. Mimo chłodu i braku słońca, jest w nim tyle ciepła, magicznego światła i wyjątkowej atmosfery, że z radością celebruję każdy jego dzień. Z tym większą przyjemnością więc przypominam jak wyglądał tutaj… w moim Microclimacie.

Aby jak najdłużej celebrować ten piękny czas, już na początku grudnia pojawiają się w moim domu pierwsze świąteczne dekoracje. Wcześniej zbieram dekoracyjne inspiracje i planuję w jakim stylu będą utrzymane. W tym roku były to elementy stylu glamour ocieplone naturalnym drewnem, jutą i plecionką.

Tutaj

Potem pojawia się choinka i odżywają dziecięce wspomnienia.

Kupowanie prezentów, planowanie świątecznego menu i pieczenie ciasteczek to z pewnością czynności dosyć czasochłonne, ale radość i nastrój jaki ze sobą niosą jest nie do przecenienia, a czas przy nich spędzony – wart każdej cennej minuty. Ich wyjątkowość tworzy właśnie ten słynny magiczny klimat świątecznych przygotowań.

Aby zaoszczędzić cenne minuty, zaproponowałam tym razem pomysł na nieskomplikowany i szybki świąteczny obiad.

Tutaj

A jakie były grudniowe looki ?

Jak przystało na grudzień przede wszystkim – ciepłe. Królowały swetry, puchowe kurtki, futerka i odpowiednie do nich obuwie.

Tutaj

Tutaj

Tutaj

i Tutaj

Tak właśnie kończąc grudzień, doszliśmy do końca roku.

Jaki będzie ?

Tego nie wiem, ale mam plan, żeby go dobrze wykorzystać. Cieszyć się każdą porą roku i jeszcze bardziej doceniać to co wokół.

Do siego Roku.

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *