Grudniowy Mix

Grudzień, grudzień i po świętach… czy jakoś tak 😉

Tak czy inaczej, wszystko w grudniu podporządkowane jest świętom i wokół nich się wszystko kręci.

Taki był również grudzień w Microclimacie.

Zapraszam na podsumowanie ostatniego miesiąca w roku.

 Początek grudnia, to idealny czas na zaplanowanie wysyłkowych prezentów, nie bez powodu więc rozpoczęliśmy właśnie od nich… a dokładniej – od kilku na nie pomysłów, razem z linkami do stron na, których można było je kupić.

TUTAJ

W grudniowej bieganinie, niezwykle istotnym okazuje się być dobrze dobrany „przedświąteczny uniform”… musi być wygodny i najlepiej z pozytywnie nastrajającym, świątecznym akcentem.

TUTAJ

Wraz z początkiem grudnia, w moim domu sukcesywnie pojawiają się świąteczne dekoracje. Początkowo planowałam zrobić w tym roku świąteczny wieniec, ale kiedy spojrzałam na brzozowa gałąź przyniesiona z lasu, przyszedł mi do głowy inny pomysł na dekorację.

TUTAJ

Od lat również przedświątecznym rytuałem jest pieczenie i dekorowanie ciasteczek, które później znajdują honorowe miejsce na choince, paterach i prezentach. Najbardziej lubię te kruche i oczywiście w zdrowszej wersji.

TUTAJ

Kiedy już wszystko było gotowe, a Świąteczny Microclimat, zawładną nami wszystkimi, nie pozostało już nic innego jak tylko życzyć sobie spokojnych, rodzinnych Świąt i zacząć je celebrować.

TUTAJ

I na koniec, jak zawsze najbardziej tętniąca życiem część Microclimatu – Instagram, który w grudniu wyglądał szczególnie klimatycznie.

TUTAJ

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *