Wydarzenia – „Kulinarny voyage z Michelem Moran”

DSC02831

10 października, miałam ogromną przyjemność uczestniczyć w VII edycji Kolacji Charytatywnej „Przyjaciele gotują”, organizowanej przez Stowarzyszenie Przyjaciele Świata. Tym razem był to „Kulinarny voyage z Michelem Moran”

Ideę tych spotkań najlepiej opisuje sam organizator:

„Projekt „Przyjaciele Gotują” polega na organizacji w szczytnym celu, wieczoru kulinarnego z udziałem znanego i lubianego mistrza kuchni, podczas którego Gościom serwowane są przygotowane według jego przepisu dania.
Pieniądze uzyskane z imprez w CAŁOŚCI przekazujemy na pomoc i ratowanie życia dzieci.”

DSC02828

Podczas kolacji, licytowane były rzeczy podarowane przez znanych ludzi sportu i rozrywki. Między innymi wylicytowany został fartuch Michela Moran – tym razem więc to on musiał oddać słynnego „fartucha” 🙂

Swoją cegiełkę, można było ofiarować na różne sposoby, między innymi kupując kubek projektowany przez znane osobistości lub książkę kulinarną z autografem samego mistrza. Co oczywiście z przyjemnością uczyniłam, zdobywając autograf dla Microclimatu 🙂

MICROCLIMAT 206 DSC03052

Taki wieczór, to nic innego jak klasyczne połączenie przyjemnego z pożytecznym. Dla nas był to z jednej strony miło spędzony czas, degustacja wyśmienitych dań i nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych – z drugiej – świadomość, że wydane w ten sposób pieniądze, nie są wydane bez sensu.

Oto materiał z tego wydarzenia w programie „Co za tydzień”

 http://cozatydzien.tvn.pl/wideo,1227,v/michel-moran-charytatywnie,1472631.html

kolaze68

DSC02820

wizulizacja_novatravel (1)-001

Biuro Podróży NOVA TRAVEL

Łódź 6 Sierpnia 1/3

tel. 42 63035 97/98

https://www.facebook.com/pages/NOVA-TRAVEL-Tomasz-Olejnik/375827159168748?ref=hl

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *