Lipcowy Mix

Miniony miesiąc był w Microclimacie zupełnie nietypowy, a to dlatego, że Microclimat po raz pierwszy od swego istnienia miał wreszcie prawdziwy urlop. Prawdziwy, czyli taki podczas którego na blogu nie działo się nic.

Działo się za to wiele na Instagramie, dlatego dzisiejsze podsumowanie minionego miesiąca będzie połączeniem tego co można było tam zobaczyć w pierwszej połowie miesiąca z tym, co pojawiło się na blogu po powrocie.

Tak czy inaczej było gorąco.

I tak, pierwsza połowa lipca skoncentrowana była na podróży na Bali z krótkim zatrzymaniem w Kuala Lumpur. Na instagramie – który jest nieodłączną częścią Microclimatu – na bieżąco pojawiały się aktualne zdjęcia z tej niesamowitej i pełnej wrażeń wyprawy.

https://www.instagram.com/microclimat.pl/

Zaraz po powrocie podzieliłam się jeszcze gorącymi wrażeniami z mojego tranzytowego pobytu w Kuala Lumpur, gdzie głównym bohaterem stała się wizytówka tego miasta – dwie wieże połączone mostem Petronas Towers.

TUTAJ

Po podróży do tak gorącego miejsca, mogłam się również podzielić aktualnościami o ochronie przeciwsłonecznej 2017. Można się tam dowiedzieć jakie zmiany wprowadziłam i z jakim skutkiem oraz czego bezwzględnie nie zmieniam od lat.

TUTAJ

Gorące były też lipcowe looki… pełne wakacyjnych hitów… tych które są z nami od kilku sezonów i tych zupełnie nowych.

TUTAJ

Często zabawnych i nieco zaskakujących… tak jak np. siatka na zakupy rodem z lat siedemdziesiątych, która idealnie sprawdziła się w podróży ale nie tylko.

TUTAJ

Świetnie sprawdza się również w wakacyjnych, biurowo-urzędowych lookach.

TUTAJ

Na ochłodę tych gorących klimatów, hitów i trendów, zaproponowałam orzeźwiającą, ekspresową sałatkę z truskawkami. Przyda się na nadchodzące sierpniowe upały.

TUTAJ

🙂

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *