Look codzienny

DSC02633

Odcienie khaki lubię o każdej porze roku, ale w połączeniu z rudościami, to właśnie teraz najlepiej współgrają z otoczeniem. Dzisiejszy Look, to kolejny jesienny zestaw kolorów z kardiganem w roli głównej.

DSC02622

Gruby kardigan, z powodzeniem zastępuje cienki płaszczyk. Można się pod niego ubrać na „cebulkę” a kiedy zrobi się naprawdę chłodno, założyć na niego oversizowy płaszcz. Jakiś czas temu na nowo odkryłam potencjał kardiganów i w mojej szafie wciąż pojawiają się ich kolejne odmiany. Kardigan, to jeden z najbardziej rozsądnych zakupów, ponieważ należy do grupy tak zwanych rzeczy całorocznych. Z powodzeniem wykorzystamy go o każdej porze roku i w różnych okolicznościach. W biznesowych TUTAJ, weekendowych TUTAJ oraz codzienno-miejskich, tak jak TUTAJ lub tak jak dzisiaj.

DSC02611

Ps. Napis na t-shircie ILLESTA​, to bardzo Microclimatyczne przesłanie pod którym podpisuję się obiema rękami – Hejtowi, nienawiści, zazdrości – mówimy STOP !

DSC02703

DSC02634

DSC02673

DSC02693 DSC02705

DSC02742

DSC02630 DSC02746

DSC02608

kardigan+spodnie-ZARA | t-shirt- ILLESTA | torebka-RESERVED | botki-LUCA CAVIALLI | zegarek-RIVER ISLAND |okulary-ASOS

MICROCLIMAT 205

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

2 myśli nt. „Look codzienny

  1. Gosia

    Aniu, jak zwykle świetna stylizacja i klimatyczne zdjęcia 🙂 A t-shirt super ograłaś! 🙂 Jak na niego patrzę, to wygląda teraz jak vintage, super look, sama zacznę go nosić, bo w ogóle o nim zapomniałam 🙂 A przesłanie zawsze aktualne, więc tym bardziej <3 Dziękuję za tak miły prezent :*

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *