Look – Trend – rozszerzane rękawy

Jeżeli mamy w planach zakup czegoś, co miałoby odświeżyć naszą pozimową szafę, dobrym pomysłem może być sukienka lub bluzka z szerokimi rękawami. To bardzo dekoracyjny element ubioru, idealny na wyjątkowe uroczystości np. święta.

Chcąc dodać do naszej szafy powiew świeżości i czegoś, co charakteryzuje nowy, modowy sezon, nie musimy rzucać się na wszystkie trendy, o których czytamy w czasopismach. Wystarczy wybrać 1-2, które najbardziej wpadły nam w oko i miksować z rzeczami, które już mamy. I tak, do ubrań z odkrytymi ramionami z poprzednich sezonów, w tym sezonie dołączają szalone rękawy. Rozszerzane, rozkloszowane, plisowane, wiązane tasiemkami lub z szerokimi mankietami… mogą być naprawdę duże i zamaszyste – wręcz przeskalowane. To one odgrywają główną rolę i to one mają być na pierwszym planie. Ten trend pojawił się już jesienią i przeszedł na sezon wiosenno-letni, wysuwając się wśród innych na prowadzenie.

Znalezione obrazy dla zapytania trend bell sleeves

Podobny obraz

O skali ich zamaszystości, możemy oczywiście zdecydować w zależności od naszych upodobań i okazji. Im bardziej uroczysta okoliczność, tym ich rozmach może być większy. W skromniejszej wersji, możemy je również nosić na co dzień. Tak czy inaczej, warto wziąć głęboki oddech i skusić się wiosną na coś, czego w naszej szafie jeszcze nie ma.

Na końcu postu, znajdziecie kilka gotowych propozycji.

 

bluzka-Mango | torebka+botki-Zara | spodnie-No Name

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *