Look

Dla wszystkich, których z jakichś powodów nie przekonują letnie sukienki jesienią z ostatnich looków, mam dzisiaj coś zdecydowanie jesiennego – sukienka swetrowa.

Swetrowa sukienka plus kozaki z wysoką cholewką, to zestaw idealny o tej porze roku. Jest ciepły, wygodny i na tyle uniwersalny, że sprawdzi się tak samo dobrze w biurze, w teatrze, w codziennej bieganinie i na niedzielnym obiedzie. To propozycja dla tych z nas, które lubią swobodną elegancję i nie chcą do wiosny chodzić już tylko w spodniach.

Jakich modeli szukać ?

Przede wszystkim niezbyt obcisłych. Cały urok swetrowej sukienki polega na jej oversizowym fasonie. Tylko wtedy będziemy mogły czuć się w niej naprawdę swobodnie a kozaki z wysoką cholewką nie będą wyglądały wyzywająco. Zwróćmy też uwagę na skład. Powinna się w nim znaleźć przynajmniej domieszka naturalnego włókna. Najlepiej też wybierać neutralne kolory. Dzięki temu nasza swetrowa sukienka posłuży nam wiele sezonów i zawsze będzie w dobrym stylu.

Tu również sprawdza się stara zasada. Klasyczna baza + hitowe dodatki. Tym razem jest to czerwień – kolor sezonu i wielki hit – kratka księcia Walii.

W podobnym stylu

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Jedna myśl nt. „Look

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *