Look

Tym razem słów kilka o torebkach.

Coś dla tych z nas, które chciałyby odświeżyć półkę z torebkami i nie boją się odejść od sztywnej klasyki.

Dzisiaj zoom na dwa trendy, które od kilku sezonów przewijają się w światowych stolicach mody, w modzie ulicznej i na wybiegach… również w Microclimacie.

Pierwszy trend, to powrót modnych przed laty „nerek” i wszelkiego rodzaju torebek noszonych w pasie. Kojarzone z handlarzami na rynku lub staromodnymi turystami, dzisiaj niewiele mają jednak z nimi wspólnego, bo noszone są również do bardzo eleganckich rzeczy, a w swojej ofercie mają je największe domy mody. Dzisiejsze belt bags, nosimy do płaszczy, żakietów, sukienek, dżinsów i szortów. Sportowo, casualowo i wieczorowo. Mogą być noszone, klasycznie – w pasie – ale również na skos – jak listonoszka. Pełna dowolność i wolność, to coś, co w dzisiejszej modzie cenię najbardziej, a tego typu torebki są tego najlepszym przykładem.

Drugi torebkowy trend na który zwracam uwagę w dzisiejszym poście to torebki transparentne. Lubię je za uniwersalność, bo za pomocą kosmetyczek, woreczków czy mniejszych torebek, można dopasować ich wygląd do stroju. Ale możemy też włożyć do nich telefon, pomadkę, perfumy, gazetę lub owoce z ryneczku. To od nas zależy co schowamy przed oczami innych, a co będą mogli zobaczyć w niej wszyscy. Nietuzinkowe, ciekawe, intrygujące, z pewnością warte uwagi.

Te dwa rodzaje torebek znajdziemy, dzisiaj w jednym looku, bo łączenie kilku torebek, to kolejny ciekawy trend, który proponują nam projektanci.

 

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *