Majowy Mix

Choć to jeden z najpiękniejszych miesięcy w roku, tegoroczny maj nie rozpieszczał nas swoimi urokami w ciepłe, słoneczne dni. My jednak się nie poddajemy i nie narzekamy dłużej niż chwilę. Zdecydowanie lepiej skupić energię na organizowaniu wokół dobrego Microclimatu, niezależnie od przeciwności.

 Jest kilka niezawodnych czynności, które pomagają w tworzeniu wokół nas dobrego klimatu, i po które chętnie sięgałam w maju.

I tak, niezawodnym poprawiaczem nastroju zawsze są wspomnienia z podróży. Te z Toskanii wspominam szczególnie swojsko i ciepło.

TUTAJ

Drobne zmiany w mieszkaniu, to prosty sposób na odświeżenie klimatu w naszym otoczeniu. Może to być nowa poduszka, wazon lub lampa… szczególnie jeżeli jest tak uniwersalna jak te na wysięgniku.

TUTAJ

Większość z nas lubi poprawiać sobie nastrój czymś słodkim. Tyle, że po chwili radości, dopadają nas wyrzuty sumienia i dobry nastrój pęka jak bańka mydlana. Ale spokojnie – istnieją łakocie, które można jeść bez stresu, a pachną i smakują tak, że niełatwo im się oprzeć. Jeżeli lubicie zapach i smak ciepłej szarlotkki, to te jabłuszka z pewnością poprawią Wam nastrój bez wyrzutów sumienia.

TUTAJ

My kobiety, uwielbiamy poprawiać sobie nastrój zakupami. Dobry, skuteczny kosmetyk, po którym widzimy, że nasza skóra wygląda lepiej… marzenie. Tylko jak wybrać ten właściwy i czego powinnyśmy w nim szukać. Co jakiś czas przybliżam właściwości składników, które sama wykorzystuję na co dzień w moich kosmetykach. Tym razem słów kilka o Ceramidach.

TUTAJ

Sezonowe odświeżenie garderoby, to również pewniak, niezawodnie poprawiający nastrój. Czasami wystarczy drobiazg, mały dodatek, który sprawi, że nasze ubrania zyskują nowe życie i znów chętnie po nie sięgamy. Takim dodatkiem może być np. pasek… gorsetowy pasek.

TUTAJ

To może być dodanie błysku do codziennych, wygodnych zestawów.

TUTAJ

Lub weekendowe odważenie się na coś bardziej szalonego niż zwykle… np. kolorowe naszywki.

TUTAJ

A czasami wystarczy tylko wyjść ze schematów i to co już mamy w szafie od dawna, założyć w zupełnie nowy sposób.

TUTAJ

Tak właśnie umilaliśmy sobie majową niepogodę i tworzyliśmy pozytywny Microclimat.

Ze smutkiem żegnam maj, ale i z radoscią witam czerwiec.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

2 myśli nt. „Majowy Mix

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *