Look

Dzisiejszy look, to nic innego jak moja wersja „Rzymskich wakacji” i inspiracja niezapomnianymi strojami z tego filmu, cudownej Audrey Hepburn.

Audrey Hupburn, to ikona stylu, której ubiory stały się ponadczasowymi klasykami. Nikt tak nie wyglądał w małej czarnej, cygaretkach czy beżowym trenczu jak Audrey w „Śniadaniu u Tiffaniego”. W wielu filmach podobno występowała w swoich prywatnych ubraniach lub w tych które sama wybierała. Większość jej stylizacji, można w całości przenieść do dzisiejszej mody i wciąż będą stylowe. Te z filmu „Rzymskie wakacje” również.

Znalezione obrazy dla zapytania roman holiday outfit

Podobny obraz

Nosiła w nim rozkloszowane spódniczki midi, z koszulą i płaskimi butami. Wygodnie a jednocześnie kobieco i stylowo. Od kilku sezonów i my możemy  się cieszyć noszeniem takich zestawów. Rozkloszowane i plisowane spódniczki midi – przez wiele lat zapomniane – znów zdobyły wysoką pozycję. W sklepach jest ich spory wybór i każdy z pewnością znajdzie w nich coś dla siebie. O koszuli , która jest w szafie każdej z nas, nawet nie wspomnę.

Podobny obraz

Zdjęcia na Schodach Hiszpańskich, stały się jednymi z najbardziej kultowych w historii kina. Będąc w Rzymie nie mogłam sobie odmówić uchwycenia ich w mojej wersji. Aby stało się to możliwe bez oblepiających schody tłumów turystów, wybrałam się tam o świcie… a i tak nie byliśmy już sami… Przy okazji odwiedziliśmy mieszczącą się nieopodal fontannę Di Trevi – bo poranek to jedyna okazja by również ją podziwiać bez tłumów.

 

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

2 myśli nt. „Look

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *