Sierpniowy Mix

Kolejny, piękny, letni miesiąc za nami. Pogoda nie zawiodła również w sierpniu. Podobno wrzesień też ma być ciepły i ja się na to bardzo zgadzam… w końcu to nadal kalendarzowe lato.

Zanim jednak wrzesień zadomowi się na dobre, przypomnijmy sobie jaki Microclimat był w sierpniu.

Sierpień to ostatni miesiąc wakacji, a skoro wakacje to wakacyjne wyjazdy. Pogoda w tym roku pozwoliła nam wreszcie prawdziwie cieszyć się naszym pięknym morzem i jego okolicznymi atrakcjami. Ja zabrałam Was w zupełnie wyjątkowe miejsce… polską pustynię czyli Ruchome Wydmy lub jak kto woli – piaski – w Słowińskim Parku Narodowym.

TUTAJ

Sierpień, to jednak również czas powrotów. Do domu, do codziennych obowiązków, do pracy. W Microclimacie i ja wróciłam z bardziej codziennym lookiem, nadającym się bardziej do biura niż na plażę.

TUTAJ

To także czas kompletowania jesiennej garderoby. Ja zaproponowałam dwa hity nadchodzącego sezonu, które znalazłam w swojej szafie. Bardzo możliwe, że Wy również macie je w swoich.

TUTAJ

Kilka sierpniowych chłodniejszych dni sprawiło, że chętniej sięgałam po bardziej treściwe, ciepłe potrawy i jedną z nich podzieliłam się również w Microclimacie.

TUTAJ

A na deser, moje wnętrzarskie inspiracje w których główną rolę grały zupełnie wyjątkowe drzwi… drzwi do stodoły…

TUTAJ

Ale blogowy Microclimat, to zaledwie skrawek tego co dzieje się w Instagramowym Microclimacie i nie sposób go pominąć w comiesięcznych podsumowaniach. Tam możecie zobaczyć, to co tu i teraz, to co było i co będzie…

https://www.instagram.com/microclimat.pl/

Bye, bye sierpniu.

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *