Specjalny pokaz MMC DESIGN STUDIO

DSC02398

Pod koniec sierpnia miałam przyjemność obejrzeć specjalny pokaz MMC Design Studio. Wyjątkowość tego pokazu polegała na tym, że w jego trakcie nakręcany był jeden z odcinków programu TOP MODEL.

Piszę o nim dopiero teraz, ponieważ zobowiązałam się nie wspominać o tym wydarzeniu publicznie, przed rozpoczęciem nowej edycji programu 🙂

DSC02414

Dla uczestników programu było to jedno z zadań do wykonania, za które byli oceniani. Dla mnie, miło spędzony czas i zapoznanie się z kolekcją MMC na jesień/zimę 2014/15.

DSC02405

W prezentowanej kolekcji, moją uwagę zwróciły sztuczne futra z długim włosem, które od dawna lubię oraz złota skóra, widoczna na wielu elementach garderoby. Niesamowite wrażenie robiły również puchowe płaszcze, kurtki i kamizelki ( nawet puchowy szal ) w ogromnych rozmiarach i z ogromnymi kołnierzami.

Kolaże35

https://www.facebook.com/mmcstudiodesign?fref=ts

Cała kolekcja ciekawa i intrygująca, zaprezentowana w dosyć niepokojący sposób. Coś dla niepokornych i zbuntowanych. Moje poczucie harmonii i równowagi, zostało na chwilę lekko zachwiane 😉 A to za sprawą łączenia w jednym zestawie kilku elementów oversizowych. Takie połączenia, zawsze zaburzają proporcje sylwetki i nie pozostają obojętne dla kogoś, kto tak jak ja lubi te proporcje równoważyć. Nie przeszkodziło mi to jednak, oceniać te elementy oddzielnie i tworzyć w wyobraźni swoje zestawienia z ich udziałem 🙂 Z pewnością wiele z nich mogłoby się znaleźć w mojej szafie.

Jeżeli chodzi o uczestników programu, to niestety nie mogę zbyt wiele powiedzieć… szczególnie o urodzie. Ostry make-up i asymetryczne fryzury z natapirowanymi kolorowymi końcówkami, skutecznie zdominowały twarze modelek. Jedno jest pewne – wszystkie były szczupłe i wysokie… tak jak trzeba 🙂 U niektórych widać było co prawda jeszcze niepewność w „chodzeniu” – szczególnie na obcasach – ale tego można się przecież nauczyć… coś o tym wiem 🙂

DSC02401

A oto mój look, z tego pokazu

DSC02367

DSC02368

DSC02377 DSC02388

DSC02373

DSC02379

bluza ze skóry ekologicznej-FronRowShop | spodnie i buty-ZARA | torebka-MOHITO | naszyjnik-CHANEL

SZAFA_170

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *