Styczniowy Mix

Pierwszy miesiąc nowego roku za nami. W Micrclimacie był to miesiąc podsumowań minionego roku. Dzięki takim corocznym podsumowaniom, widać co się tu właściwie dzieje i dlaczego. Wiem, że są przydatne zarówno dla osób, które od niedawna zaglądają do Microclimatu, jak i dla tych którzy są jego częścią od zawsze. Aby było prościej dotrzeć do interesujących nas tematów z ostatniego roku, na koniec naszych podsumowań zbiorę je wszystkie w jednym poście.

To prawdziwy Mix… jednocześnie Mix miesiąca i roku.

Nasze roczne zestawienia zaczęliśmy od podróży – bardzo ważnej części Microclimatu… nie tylko zawodowej.

Tym razem znalazły się tu relacje z: Jerozolimy, Tel Awiwu, Toskanii, Kuala Lumpur, Bali, Berlina i Nicei.

Każda wyjątkowa i niepowtarzalna.

Podróże 2017

Po podróżach przeszliśmy do smaków… Moich Smaków. Charakteryzują się tym, że są mniej tłuste, mniej słodkie i mniej tuczące.  Polskie i egzotyczne, dobrze nam znane i przywiezione gdzieś z końca świata. Ale zawsze zbilansowane i pełnowartościowe.

Moje Smaki 2017

Po podróżach i smakach, weszliśmy wreszcie do wnętrz Microclimatu… bo wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. A szczególnie w takim, który żyje razem z porami roku, świętami i rytmem życia domowników.

Wnętrza Microclimatu 2017

Skoro jesteśmy w domu, to czas zajrzeć do szafy i przyjrzeć się kategorii Looki 2017. Różnorodnym, tak jak nastrój i okoliczności w których się aktualnie znajdujemy

Looki 2017

Po raz pierwszy w takim zestawieniu pojawiły się również Instagramowe Looki 2017 czyli takie, które można zobaczyć tylko na Instagramie Microclimatu.

https://www.instagram.com/microclimat.pl/

Looki 2017 – Instagram

Instagram to integralna część Microclimatu. Panuje tam specyficzny Microclimat… właśnie Instagramowy. Co to oznacza, próbowałam pokazać na podstawie zatrzymanych w kadrze momentów. Chwil, z których tworzy się charakterystyczna dla Microclimatu całość.

Instagramowy Microclimat 2017

Żegnaj Stary Roku.

Żegnaj Styczniu.

Czas zmierzyć się z tym, co przed nami.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *