Archiwa kategorii: Kontakt

Zapytania i oferty współpracy proszę kierować pod adres: microclimatania@gmail.com

Winnice Bordeaux

Winnice Bordeaux, to kierunek nie tylko dla pasjonatów bordoskiego wina – chociaż to ono tutaj króluje. To klimaty, które zachwycą każdego, kto dał się oczarować Toskanii czy Prowansji i każdego kto potrzebuje wytchnienia i spokoju. Tłumów turystów można się tu tylko spodziewać w nielicznych miejscach.

Czytaj dalej

Listopadowy Microclimat

Listopadowy Microclimat, to przede wszystkim stopniowy powrót do codziennej, domowej normalności. Wprawdzie wykańczanie różnych miejsc domu jeszcze jakiś czas potrwa, ale najważniejsze, że największy armagedon remontowo/przeprowadzkowy za nami. W listopadowych social mediach Microclimatu, jak zawsze dzieliłam się z Wami moimi inspiracjami… w ostatnim czasie oczywiście głównie wnętrzarskimi.

Czytaj dalej

Lutowy Mix

Kiedy czas i okoliczności nie sprzyjają tworzeniu, postów na blogu, Microclimat skupia swoją aktywność na obecności w social mediach… głównie na Instagramie. Tam toczy się alternatywne życie Microclimatu i to właśnie stamtąd dzisiejszy Mix miesiąca.

Czytaj dalej

Listopadowy Mix

Dobrze, że ten listopad już za nami… to jednak nie jest najpiękniejszy miesiąc w roku, nie oszukujmy się.

Za to przed nami… nawet jeżeli nie będzie najpiękniejszy pogodowo, to na pewno może być najbardziej magiczny. Zanim jednak przedświąteczna magia zawładnie nami na dobre, przypomnijmy sobie listopadowy Microclimat.

Czytaj dalej

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...