Archiwa kategorii: Mój Microclimat

Koronawirus – kilka praktycznych wskazówek

Koronawirus, zatacza coraz szersze kręgi i nie możemy już udawać, że zupełnie nas nie dotyczy. Nie możemy też wpadać w obłęd i panikę. Świadomość, że jego zasięg w dużej mierze zależy od naszych zachowań, powinna być dla Nas najlepszym doradcą i drogowskazem. Uczciwe stosowanie się do zaleceń Światowej Organizacji Zdrowia oraz do tych wprowadzanych przez władze, jest już nie tylko osobistym wyborem każdego z nas, nie tylko lojalnością społeczną, nie tylko dbaniem o własne zdrowie ale największym wyrazem troski o naszych najbliższych…

Co jeszcze możemy zrobić oprócz, wytycznych WHO ?

Dzielę się dzisiaj z Wami, bardzo przydatnymi, praktycznymi wskazówkami udzielonymi esemesowo swoim przyjaciołom, przez lekarza pracującego w szpitalu Shenzhen, który brał udział w badaniu wirusowego zapalenia płuc w Wu-chan.

Czytaj dalej

Prezenty, prezenty, prezenty…

To już ten czas… czas planowania prezentów.

Dla wszystkich, którzy mają prezentowy mętlik w głowie i nie mogą pozbierać myśli, przygotowałam małą przypominającą podpowiedź.

Przypominającą, bo niczego nowego zapewne tu nie odkryję. Wszyscy wiemy, jakimi powinniśmy się kierować zasadami przy wyborze prezentów, problem w tym, że nie zawsze o nich pamiętamy i co jakiś czas trzeba je sobie przypomnieć na nowo.

Czytaj dalej

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...