Archiwa kategorii: Uroda i Zdrowie

Koronawirus – kilka praktycznych wskazówek

Koronawirus, zatacza coraz szersze kręgi i nie możemy już udawać, że zupełnie nas nie dotyczy. Nie możemy też wpadać w obłęd i panikę. Świadomość, że jego zasięg w dużej mierze zależy od naszych zachowań, powinna być dla Nas najlepszym doradcą i drogowskazem. Uczciwe stosowanie się do zaleceń Światowej Organizacji Zdrowia oraz do tych wprowadzanych przez władze, jest już nie tylko osobistym wyborem każdego z nas, nie tylko lojalnością społeczną, nie tylko dbaniem o własne zdrowie ale największym wyrazem troski o naszych najbliższych…

Co jeszcze możemy zrobić oprócz, wytycznych WHO ?

Dzielę się dzisiaj z Wami, bardzo przydatnymi, praktycznymi wskazówkami udzielonymi esemesowo swoim przyjaciołom, przez lekarza pracującego w szpitalu Shenzhen, który brał udział w badaniu wirusowego zapalenia płuc w Wu-chan.

Czytaj dalej

Jesień – czas na retinol

Jesień, to najlepszy czas na wszelkiego rodzaju zabiegi dogłębnie przebudowujące i regenerujące głębsze warstwy skóry. Jeżeli nie planujesz skusić się na któryś z głębokich pilingów lub zabiegów laserowych, a jednak chcesz zrobić coś dobrego dla swojej skóry, to zacznij kurację retinolem.

Czytaj dalej

Ochrona przeciwsłoneczna twarzy 2019

Ochrona twarzy przed szkodliwym działaniem promieni UV, jest dla mnie jednym z priorytetów pielęgnacyjnych skóry.

Dlaczego ?

Ponieważ, dzięki zdobytej wiedzy kosmetycznej, wiem jakie robią nieodwracalne spustoszenie, jak wysuszają. przyspieszają procesy starzenia i realnie postarzają naszą cerę… i nasz…

Czytaj dalej

Uroda – linia kosmetyków Excellage

Mam dla Was dzisiaj coś ekskluzywnego.

Coś dla bardzo wymagających kobiet, które szukają w kosmetykach nowoczesnych składników, delikatnych konsystencji i skutecznego działania, a to wszystko otulone budzącym zmysły zapachem i ukryte w pełnym klasy, eleganckim opakowaniu… słowem… pełnego luksusu.

Czytaj dalej

Uroda – Samoopalacze 2018

Sezon letni zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim odkryte nogi, ramiona i dekolty. Część z nas lubi śnieżnobiały odcień skóry, ale większości marzy się kolor skóry muśniętej słońcem – mnie również… ponad wszystko jednak cenię sobie zdrową skórę. Dlatego mimo, że kocham słońce, bezpiecznie dozuję jego ilość i chętnie korzystam z wszelkiego rodzaju wspomagających kosmetyków… również z samoopalaczy.

Czytaj dalej

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...