Wnętrza Microclimatu 2015

Kolaże5

Wnętrza w których żyjemy, to dla mnie coś więcej niż tylko metraż. To przede wszystkim My i to co do tych wnętrz wnosimy… dosłownie i w przenośni. Dlatego istotą Wnętrz Microclimatu jest, samodzielne tworzenie rzeczy, dekoracji i przestrzeni. To sprawia, że nasze mieszkanie nie jest tylko zbiorem wyprodukowanych w wielu egzemplarzach przedmiotów. Jest jedyne i niepowtarzalne – spersonalizowane – Nasze.

Nawet nie mając wielkich talentów malarskich możemy „namalować” swój obraz. To może być jedna niepozorna litera, która znaczy wiele tylko dla nas i naszych najbliższych.

Litery w domu

TUTAJ

DSC07698

Jeżeli mamy odpowiedni talent ( lub kogoś bliskiego z talentem ), możemy ubrać nasze mieszkanie w przytulne, dziergane sweterki, które jakiś czas temu skradły moje serce.

Dziergane pufy

TUTAJ

DSC01019

Dom w zimowej szacie

TUTAJ

DSC03974

Można po prostu złapać za pędzel i pomalować coś, co dzięki temu drobnemu zabiegowi nabierze zupełnie innego charakteru i użyteczności

Malowane dynie

TUTAJ

DECOR3

Jeżeli zupełnie nie mamy talentów manualnych, zawsze możemy użyć naszej kreatywności i w niecodzienny sposób wykorzystać np. papierową torebkę.

Papierowe torebki

TUTAJ

DSC09661

Lub zawsze bezcenne i stylowe, dary natury.

Plastry drewna

TUTAJ

WNĘTRZA 28

I nie zapominać o okazjonalnym dekorowaniu mieszkania, mniej lub bardziej serio ale zawsze po naszemu.

Halloweenowo

TUTAJ

DSC03213

Wielkanocnie

TUTAJ

DSC00737

i Bożonarodzeniowo

TUTAJ

DSC04957

A oto, inspiracje Microclimatu w minionym roku.

Surowe drewno

TUTAJ

DECOR

Drewniana drabina

TUTAJ

DECOR31

Inspiracje Halloweenowe

TUTAJ

DECOR1

i świąteczne

TUTAJ

DECOR2

Tak właśnie wyglądały Wnętrza Microclimatu w 2015 roku. W tym roku również będę próbowała przekonać nieprzekonanych do prostych, naturalnych dekoracji. Do pomalowania czegoś lub wykorzystania w inny sposób niż pierwotnie zaplanowano. Do drobnych zmian, które wciąż na nowo ożywiają nasze mieszkanie i sprawiają, że chętnie do niego wracamy, mówiąc z uśmiechem

HOME SWEET HOME

Nie ma jak w domu

🙂

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *